Montaż lekkiego ogrzewania podłogowego SPEED-UP

Technologia tradycyjnego mokrego systemu ogrzewania podłogowego jest czasochłonna, a wykonanie wylewki nie należy do prac czystych. Poza tym, tradycyjny system mokry nie reaguje tak szybko, jak życzył by sobie tego użytkownik. SpeedUp™, lekki system ogrzewania podłogowego firmy Danfoss pokonuje te przeszkody, oferując maksymalną łatwość montażu i szybki czas reakcji na zmianę temperatury w pomieszczeniu.

Lekki system ogrzewania podłogowego System Danfoss SpeedUp™ jest lekkim systemem ogrzewania podłogowego, ponieważ nie wymaga wykonywania wylewki. Dzięki temu uzyskujemy szybszy, łatwiejszy montaż, krótsze czasy podgrzewania i schładzania. System zapewnia użytkownikowi takie korzyści jak oszczędność energii i większy komfort cieplny.

Dlaczego SpeedUp™?

Styropianowy panel grzewczy systemu SpeedUp™ jest na całej górnej powierzchni pokryty aluminium, co zapewnia doskonałe rozprowadzanie ciepła. Pomysłowa konstrukcja systemu ogrzewania podłogowego SpeedUp™ pozwala na rozstaw rur do 250 mm bez obniżenia jego wydajności cieplnej. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele metrów rury, a co za tym idzie czasu i pieniędzy. Panel grzewczy SpeedUp™ jest najmocniejszym na rynku panelem przenoszącym obciążenie do 240 kpa.

System SpeedUp™ – szybszy proces budowania

Przy systemie SpeedUp™ nie trzeba czekać na wyschnięcie wylewki, co skraca czas i obniża koszty budowy. Zarówno instalator, jak i użytkownik będą zadowoleni z korzyści, jakie gwarantuje zastosowanie systemu SpeedUp ™:

  • Podłoga jest gotowa do użytkowania natychmiast po zainstalowaniu,
  • Wystarczy jedna wizyta na placu budowy dla zainstalowania systemu,
  • Krótszy proces realizacji inwestycji,
  • Brak ryzyka uszkodzenia rury,
  • Brak konieczności dosuszania wylewki.

System SpeedUp™ doskonale nadaje się do modernizacji. W przypadku prac modernizacyjnych, systemy ogrzewania podłogowego są często wykluczane pomimo dużego zainteresowania ze strony klienta. Najczęściej przyczyną rezygnacji z systemu ogrzewania podłogowego są trudności z instalowaniem tradycyjnych systemów mokrych, jak np. niska nośność stropów drewnianych lub zbyt duża wysokość zabudowy systemu mokrego w stosunku do wysokości pomieszczenia.

System Danfoss SpeedUp™ zapewnia małą wysokość konstrukcji (rzędu 5 cm) i idealnie nadaje się do prac modernizacyjnych. System SpeedUp™ nadaje się do każdego rodzaju wykończenia podłogi Pokrycia podłogi takie jak deski, parkiet a nawet panele podłogowe mogą być instalowane bezpośrednio na powierzchni paneli grzewczych systemu SpeedUp™. W przypadku, gdy klient życzy sobie wyłożenia podłogi wykończenia mi o niewielkiej grubości (dywany/wykładziny, płytki ceramiczne, linoleum itd.) na panelach grzewczych systemu SpeedUp™ po prostu należy położyć dodatkową warstwę systemowych płyt wzmacniających.

Tylko 5 cm wysokości konstrukcji łącznie z wykończeniem podłogi!

Pompy ciepłaPoznań

Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to sposób na zapewnienie komfortu termicznego przy jednoczesnej trosce o środowisko. Pompy ciepła pozyskują energię z zewnątrz i przekazują ją do instalacji grzewczych. Instalację oferujemy Klientom z Poznania, Lubonia, Swarzędza, Suchego Lasu oraz okolic.

Rekuperatory

Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniem wentylacji w domu jest zastosowanie systemu nawiewno-wyciągowego z rekuperatorem w połączeniu z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła (GWC). Usługę instalacji rekuperatora oferujemy Klientom z Poznania oraz okolic.

Panele fotowoltaicznePoznań i okolice

Moduły zamontowane na dachu za pomocą promieniowania słonecznego generują prąd stały. Inwerter zmienia wytworzony z paneli prąd stały na prąd zmienny, który jest wykorzystywany w domowych urządzeniach elektrycznych. Zdecyduj się na instalację paneli fotowoltaicznych na dachu domu w Poznaniu i płać mniejsze rachunki!

Promocje

Oferujemy szereg atrakcyjnych promocji, z których skorzystać może każdy Klient z Poznania lub okolicznych miejscowości. Sprawdź, na czym możesz aktualnie zaoszczędzić! A jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz – zadzwoń do nas!

Chcesz stać się niezależny wobec rosnących cen prądu i ogrzewania? Pomyśl o integracji fotowoltaiki z pompą ciepła. Takie połączenie tworzy doskonale współpracujący ze sobą system, gwarantujący całkowitą niezależność energetyczną – zwłaszcza dla właścicieli domków jednorodzinnych. Co warto wiedzieć na temat takiego rozwiązania?

CZYTAJ WIĘCEJ

Polski klimat – zwłaszcza w okresie zimowym – nie sprzyja tym, którzy kochają ciepło. Kapryśna pogoda – najczęściej wilgotna i wietrzna sprawia, że w mieszkaniach trudno jest utrzymać komfort termiczny. Emitowane przez kaloryfery czy kominki powietrze jest przesuszone, co znacząco obniża komfort oddychania i powoduje nawracające infekcje dróg oddechowych. Czy jest inny sposób na to, aby zapewnić bliskim zdrowe, skuteczne ogrzewanie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Myślisz ekologicznie o ogrzewaniu domu? Już dawno zrezygnowałeś z tzw. kopciucha, ale wciąż szukasz rozwiązania zapewniającego środowisku całkowite bezpieczeństwo? Postaw na gruntową pompę ciepła, na której montaż możesz uzyskać dotację z programu Czyste powietrze!

CZYTAJ WIĘCEJ

Osoby mieszkające w blokach czy na osiedlach domków jednorodzinnych zwykle nie zwracają uwagi na jakość wody pitnej. Ewentualnie – jeśli nie odpowiada nam jej smak – inwestujemy w odpowiedni dzbanek z filtrem lub zakładamy stałe urządzenie filtrujące, traktujemy problem jako załatwiony załatwiony i jesteśmy zmuszeni do zaakceptowania, że nasza armatura czy też sprzęt AGD będzie ulegał zakamienieniu, co niewątpliwie przyczyni się do częstszych awarii. Co, jednak kiedy zbudowaliśmy dom na odludziu i musimy korzystać z własnego ujęcia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rekuperacja to hasło coraz częściej pojawiające się przy okazji planowania nowoczesnych instalacji wentylacyjno-grzewczych w budynkach. Ograniczenie strat ciepła stanowi ważny czynnik ekonomiczny całego procesu ogrzewania, pozwalając oszczędzić pieniądze oraz czyniąc system bardziej przyjaznym środowisku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną dużo osób decyduje się na ogrzewanie domów przyjazne środowisku naturalnemu. W tym celu sięgają po fotowoltaikę, jak również coraz tańsze i popularniejsze pompy ciepła.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jest nam niezmiernie miło, poinformować klientów że możemy zaoferować kredytowanie na okres 60 miesięcy na 0,25% w skali miesiąca oraz 0,30% powyżej 60 miesięcy do 10 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze” realizujemy kompleksowa wymianę: kotła stałopalnego z utylizacją i założeniem źródła energooszczędnego jakim może być kocioł gazowy, pompa ciepła, modernizacja całkowita instalacji grzewczej i wodnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkrywaj korzyści powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec!

CZYTAJ WIĘCEJ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

DANE KONTAKTOWE

FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MAĆKO MACIEJ NAJEWSKI

ul. Cmentarna 34
(obok storczykowej na narożniku)
62-020 JASIN
NIP: 972-048-04-70

tel. 501 92 73 78
e-mail: biuro@instalacje-macko.pl

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close